Aktualności
Zmywarki laboratoryjne

Nowe zmywarki laboratoryjne SMEG

Opublikowano:
5.6.2023
Nowe zmywarki laboratoryjne SMEG

SMEG Instruments - nasz dostawca zmywarek laboratoryjnych - wprowadził w tym roku do sprzedaży nową rodzinę urządzeń o nazwie Concept Line. Obejmuje ona pełną gamę standardowych zmywarek (wielkością komory przypominających urządzenia domowe), wśród których znajdują się dwa modele z suszeniem strumieniem gorącego powietrza oraz dwa bez. Wszystkie urządzenia zyskały nowe funkcje, wśród których przede wszystkim zwraca uwagę przeprofilowany front urządzenia, nowy dotykowy panel sterowania dający użytkownikowi znacznie większe możliwości programowania i więcej informacji w trakcie procesu. Wprowadzono też szereg rozwiązań podwyższających jakość i parametry techniczne, jak schładzanie ścieków, możliwość podłączenia trzech rodzajów wody (zimnej, ciepłej, demineralizowanej), wbudowany zmiękczacz wody o wydajności większej o 20%, czy zunifikowane przyłącze do kanalizacji w urządzeniach ze skraplaczem pary. Dzięki tym zmianom zmywarki Concept Line zapewniają jeszcze lepszą relację wartości użytkowej do ceny.

Udostępnij post:

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami.

Może Cię również zainteresować

Tradycyjna metoda (sedymentacyjna) miała charakter pasywny i pozwalała jedynie określić rodzaj bakterii, grzybów czy pleśni występujących w atmosferze w miejscu pobrania próbki - jednak przy jej pomocy nie można było dokonać analizy ilościowej. Zastosowanie próbników powietrza takich jak MicroBio pozwala pobierać kalibrowane próbki powietrza o znanej objętości, dzięki czemu łatwo można obliczyć ilość drobnoustrojów występujących w jednostce objętości powietrza (na ogół w 1 m3) w miejscu pobrania próbki. Dzięki temu możliwe jest określenie stopnia czystości lub skażenia powietrza bioaerozolami w danym miejscu.
LogTag Online (LTO) to internetowa platforma internetowa, która zapewnia powiadomienia o alarmach, zgodność, przechowywanie danych i funkcje raportowania. LTO umożliwia swoim użytkownikom pobieranie danych z rejestratorów danych LogTag, przeglądanie danych w chmurze oraz udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą systemu opartego na uprawnieniach. LogTag Mobile App umożliwia użytkownikom dostęp do LogTag Online (LTO) w aplikacji zamiast przeglądarki internetowej i może być używana przez nowych lub istniejących użytkowników LTO.
Smeg Instruments zajmuje się produkcją profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla laboratoriów i służby zdrowia. Smeg oferuje unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz bogactwo wyposażenia. Urządzenia są projektowane przy współpracy z ich użytkownikami i w oparciu o najnowszy stan wiedzy i techniki.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy