Wyślij wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

UWAGA - obsługujemy tylko klientów biznesowych (B2B).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj jeszcze raz.

Automaty do napełniania płytek Petriego
Systec MediaFill

Urządzenia do zautomatyzowanego i precyzyjnego rozlewu podłoży mikrobiologicznych a także innych płynów, które muszą być dozowane w warunkach jałowych na płytki Petriego, do probówek lub innych naczyń (kolby, butelki, itp.).

Systec Mediafill
Systec Mediafill

W automatach MediaFill zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań zapewniających szybką, wygodną i bezpieczną pracę

Logo Systec

możliwość korzystania z płytek Petriego różnych producentów– parametry używanych modeli płytek można zapisać w pamięci urządzenia dzięki czemu zmiana płytek nie wymaga uciążliwego wprowadzania danych – zmiana modelu płytki może być dokonana jednym przyciśnięciem w katalogu płytek

innowacyjny system prowadzenia płytek Petriego po idealnie gładkiej powierzchni, ograniczający hałas i zacinanie się płytek podczas transportu

opcja rozlewu do probówek

duży, czytelny wyświetlacz dotykowy z menu w języku polskim

innowacyjne rozwiązania ułatwiające załadunek i rozładunek płytek

szczelna komora rozlewu uniemożliwiająca zalanie przestrzeni serwisowej

możliwość zapisania w pamięci wielu programów rozlewu

innowacyjne rozwiązania: Dropstop, Shaker, PumpBack

możliwość manualnego rozlewu do dowolnych naczyń, obsługi pedałem lub przez zaprogramowanie interwałów pracy pompy

szeroki wybór opcji i akcesoriów dodatkowych – karuzele o pojemności 220, 440, 660 płytek, statywy do różnych typów i pojemności probówek, zdalne powiadamianie o postępach pracy maszyny, możliwość nadruków na płytkach, chłodzenie, dodatkowe pompy, rozwiązania do produkcji agaru z krwią, rozlew na płytki 1- 2-, i 3-komorowe o średnicy od 30 do 90 mm

Systec Mediafill
Technologia zastosowana w automatach do napełniania płytek Petriego Systec MediaFill pozwala mieć pewność, że każdy proces rozlewu będzie skuteczny i bezpieczny
Systec Mediafill + Mediaprep

Zestaw automat Systec MediaFill z karuzelą o pojemności 220 płytek i sterylizator Systec MediaPrep MP-10.

Systec Mediafill

Opcje i akcesoria

Karuzele na płytki Petriego

Aktualnie dostępne są karuzele o pojemności 220, 440 i 660 płytek - zarówno do standardowych płytek 90 mm jak i do płytek o średnicy 35 i 60 mm.

Chłodzenie

Chłodzenie - to opcja polegająca na schładzaniu dna komory napełniania za pomocą modułów Peltiera, co przyspiesza stygnięcie podłoża na płytce.

Możliwość nadruków na płytkach

Na obwodzie płytek Petriego mogą być nanoszone oznakowania, np. z nazwą podłoża, datą rozlewu, datą ważności, nazwą producenta itp. Jest to możliwe przy zastosowaniu przemysłowej drukarki współpracującej z MediaFillem.

Rozwiązania do produkcji agaru z krwią

Przy zastosowaniu dodatkowej pompy perystaltycznej dozującej krew podczas rozlewu jałowego podłoża agarowego, możliwe jest wytwarzanie agaru z krwią.

Zdalne powiadamianie o postępach pracy maszyny

Opcja dostępna na zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu
z naszymi doradcami

Warunkiem skutecznego, sterylnego rozlewu niezwykle istotna jest przemyślana konfiguracja automatu MediaFill. Aby dobrać właściwe opcje i akcesoria, dostosowane do potrzeb użytkownika, należy uwzględnić wiele kwestii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

Formularz kontaktowy
AUTOKLAWY

O firmie Systec

Logo Systec

Niemiecka firma Systec GmbH przy swoim logo umieszcza angielskie „the autoclave company”. To motto stanowi znakomitą syntezę filozofii firmy, która cały swój potencjał skupiła na projektowaniu, produkowaniu i ciągłym doskonaleniu autoklawów, przede wszystkim laboratoryjnych. Systec jest jedynym producentem autoklawów laboratoryjnych, dla którego nie są one tylko produktem ubocznym powstałym na bazie autoklawów medycznych, a więc produktu masowego, nieskomplikowanego technologicznie i przeznaczonego do bardzo ograniczonego zakresu zastosowań.

Podstawowym założeniem, które postawił sobie Systec, jest, by wszystkie autoklawy opatrzone tym logo zapewniały możliwość prowadzenia procesów sterylizacji:

  • bezpiecznych,
  • skutecznych,
  • powtarzalnych
  • możliwych do zwalidowania.

Główna siedziba firmy mieści się w Linden, ok. 50 km na północ od Frankfurtu n/Menem, Zakład produkcyjny i magazyny firmy zlokalizowane są w Osnabrück, pięknym mieście, które zapisało się w historii jako miejsce zawarcia pokoju westfalskiego kończącego wojnę 30-letnią. Systec zatrudnia prawie 200 osób, z czego większość pracuje przy produkcji, jednak działy R&D oraz serwisu stanowią również bardzo istotne komórki w strukturze firmy.

Systec ma wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 z ukierunkowaniem na projektowanie, produkcję i serwisowanie autoklawów. Ponadto posiada system jakości certyfikowany przez jednostki notyfikowane (TÜV, HSB) na zgodność z dyrektywą ciśnieniową 2014/68/EU. Oprócz polityki dążenia do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług, Systec w każdym aspekcie swojej działalności stosuje politykę dbałości o środowisko naturalne – posiada wdrożony system zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych typów i wielkości autoklawów Systec oraz niespotykanej różnorodności opcji i wersji wyposażenia, autoklawy te sprawdzają się w wielu niezwykle różnorodnych zastosowaniach. Ze względu na coraz większe dostępne rozmiary komór (obecnie do 1,7 m3) oraz wprowadzane nowe rozwiązania autoklawy Systec wykraczają już daleko poza tradycyjne ramy zastosowań laboratoryjnych i sprawdzają się świetnie także w produkcji, zastosowaniach okołoprodukcyjnych czy w projektach pilotażowych.

Temu celowi podporządkowane są wszystkie działania firmy – od badań i projektowania, poprzez dobór materiałów i komponentów po utrzymywanie i szkolenie wysoce wykwalifikowanego serwisu.

De Ville Biotechnology, jako wyłączny dystrybutor autoklawów Systec w Polsce zapewnia wszystkim klientom najwyższy poziom fachowości od momentu doradztwa przy doborze urządzenia i jego wyposażenia, przez dostawę, instalację, uruchomienie, walidację, aż po najwyższej jakości serwis. Wszyscy nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia w firmie Systec. Prowadzimy duży magazyn części zamiennych, a każdy serwisant ma przy sobie zapas części, który pozwala wykonywać nawet 90% napraw już podczas pierwszej wizyty serwisowej. Przy przeciętnym czasie reakcji serwisu 24-72 godz. jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość ruchu większości sprzedanych przez nas urządzeń.

USŁUGI

Dla wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń zapewniamy najwyższej jakości serwis

Dla wszystkich urządzeń zakupionych w naszej firmie* zapewniamy najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz uczestniczymy w procesie walidacji urządzeń i instalacji / wykonujemy kwalifikacje DQ/IQ/OQ/PQ. Oferujemy także wsparcie przy walidacji procesów temperaturowych. Zakres naszych usług obejmuje:

serwis gwarancyjny

serwis pogwarancyjny

zdalne wsparcie techniczne

walidacja (kwalifikacja) autoklawów i sterylizatorów

walidacja (kwalifikacja) komór laminarnych

walidacja (kwalifikacja) urządzeń termostatycznych

*W przypadku urządzeń zakupionych poza naszą firmą, każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy