Wyślij wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

UWAGA - obsługujemy tylko klientów biznesowych (B2B).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj jeszcze raz.

Sterylizatory do dużych objętości cieczy
Systec MediaPrep

Specjalistyczne autoklawy przeznaczone do przygotowywania sterylnych płynów mikrobiologicznych (pożywek, płynów do rozcieńczeń, wody peptonowej itp.).

Systec Mediaprep
Systec Mediaprep

Sterylizatory Systec MediaPrep wyznaczają nowe standardy w dziedzinie przygotowywania sterylnych płynów mikrobiologicznych

Logo Systec

w urządzeniach Systec MediaPrep sterylizacja całej objętości płynu odbywa się w zbiorczym naczyniu (kuwecie) z zainstalowanym w dnie mieszadłem magnetycznym

po sterylizacji płyny są schładzane do odpowiedniej temperatury i rozlewane do mniejszych naczyń (płytek Petriego, probówek, kolb itp.) bezpośrednio ze sterylizatora, np. za pomocą pompy perystaltycznej

sterylizatory Systec MediaPrep wyposażone są w bardzo efektywne systemy nagrzewania i chłodzenia co sprawia, że pełny cykl sterylizacji i schłodzenia do temperatury rozlewu trwa bardzo krótko w stosunku do sterylizowanej objętości

szeroki wybór pojemności, 7 modeli, od 10 do 120 litrów

Systec MP30
Systec Mediaprep
Technologia zastosowana w autoklawach Systec pozwala mieć pewność, że każdy proces sterylizacji będzie skuteczny, bezpieczny i możliwy do zwalidowania
Systec Mediaprep

Dostępne modele

W zależności od wersji, dostępnych jest wiele opcji wyposażenia i akcesoriów.

Systec MP90
Systec MP-10
12 / 10
296 x 250
Systec MP-20
23 / 20
296 x 450
Systec MP-30
34 / 30
296 x 650
Systec MP-45
51.3 / 45
400 x 485
Systec MP-65
74.5 / 65
400 x 690
Systec MP-90
103.5 / 90
500 x 610
Systec MP-120
136.1 / 120
500 x 790

Zapraszamy do kontaktu
z naszymi doradcami

Dla prawidłowego prowadzenia procesów sterylizacji niezwykle istotna jest przemyślana konstrukcja i konfiguracja mediapreparatora. Aby dobrać właściwy model, dostosowany do potrzeb użytkownika, należy uwzględnić wiele kwestii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

Formularz kontaktowy
AUTOKLAWY

O firmie Systec

Logo Systec

Niemiecka firma Systec GmbH przy swoim logo umieszcza angielskie „the autoclave company”. To motto stanowi znakomitą syntezę filozofii firmy, która cały swój potencjał skupiła na projektowaniu, produkowaniu i ciągłym doskonaleniu autoklawów, przede wszystkim laboratoryjnych. Systec jest jedynym producentem autoklawów laboratoryjnych, dla którego nie są one tylko produktem ubocznym powstałym na bazie autoklawów medycznych, a więc produktu masowego, nieskomplikowanego technologicznie i przeznaczonego do bardzo ograniczonego zakresu zastosowań.

Podstawowym założeniem, które postawił sobie Systec, jest, by wszystkie autoklawy opatrzone tym logo zapewniały możliwość prowadzenia procesów sterylizacji:

  • bezpiecznych,
  • skutecznych,
  • powtarzalnych
  • możliwych do zwalidowania.

Główna siedziba firmy mieści się w Linden, ok. 50 km na północ od Frankfurtu n/Menem, Zakład produkcyjny i magazyny firmy zlokalizowane są w Osnabrück, pięknym mieście, które zapisało się w historii jako miejsce zawarcia pokoju westfalskiego kończącego wojnę 30-letnią. Systec zatrudnia prawie 200 osób, z czego większość pracuje przy produkcji, jednak działy R&D oraz serwisu stanowią również bardzo istotne komórki w strukturze firmy.

Systec ma wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 z ukierunkowaniem na projektowanie, produkcję i serwisowanie autoklawów. Ponadto posiada system jakości certyfikowany przez jednostki notyfikowane (TÜV, HSB) na zgodność z dyrektywą ciśnieniową 2014/68/EU. Oprócz polityki dążenia do zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług, Systec w każdym aspekcie swojej działalności stosuje politykę dbałości o środowisko naturalne – posiada wdrożony system zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych typów i wielkości autoklawów Systec oraz niespotykanej różnorodności opcji i wersji wyposażenia, autoklawy te sprawdzają się w wielu niezwykle różnorodnych zastosowaniach. Ze względu na coraz większe dostępne rozmiary komór (obecnie do 1,7 m3) oraz wprowadzane nowe rozwiązania autoklawy Systec wykraczają już daleko poza tradycyjne ramy zastosowań laboratoryjnych i sprawdzają się świetnie także w produkcji, zastosowaniach okołoprodukcyjnych czy w projektach pilotażowych.

Temu celowi podporządkowane są wszystkie działania firmy – od badań i projektowania, poprzez dobór materiałów i komponentów po utrzymywanie i szkolenie wysoce wykwalifikowanego serwisu.

De Ville Biotechnology, jako wyłączny dystrybutor autoklawów Systec w Polsce zapewnia wszystkim klientom najwyższy poziom fachowości od momentu doradztwa przy doborze urządzenia i jego wyposażenia, przez dostawę, instalację, uruchomienie, walidację, aż po najwyższej jakości serwis. Wszyscy nasi serwisanci przechodzą regularne szkolenia w firmie Systec. Prowadzimy duży magazyn części zamiennych, a każdy serwisant ma przy sobie zapas części, który pozwala wykonywać nawet 90% napraw już podczas pierwszej wizyty serwisowej. Przy przeciętnym czasie reakcji serwisu 24-72 godz. jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość ruchu większości sprzedanych przez nas urządzeń.

USŁUGI

Dla wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń zapewniamy najwyższej jakości serwis

Dla wszystkich urządzeń zakupionych w naszej firmie* zapewniamy najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz uczestniczymy w procesie walidacji urządzeń i instalacji / wykonujemy kwalifikacje DQ/IQ/OQ/PQ. Oferujemy także wsparcie przy walidacji procesów temperaturowych. Zakres naszych usług obejmuje:

serwis gwarancyjny

serwis pogwarancyjny

zdalne wsparcie techniczne

walidacja (kwalifikacja) autoklawów i sterylizatorów

walidacja (kwalifikacja) komór laminarnych

walidacja (kwalifikacja) urządzeń termostatycznych

*W przypadku urządzeń zakupionych poza naszą firmą, każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy