Wyślij wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

UWAGA - obsługujemy tylko klientów biznesowych (B2B).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj jeszcze raz.
O nas

De Ville Biotechnology
od 30 lat na rynku

Marka De Ville istnieje na polskim rynku urządzeń laboratoryjnych od lipca 1989 roku, kiedy to powstała De Ville Sp. z o.o. - jedna z pierwszych prywatnych firm, która postawiła sobie za cel złamanie monopolu państwowych central handlu zagranicznego.

Pod nazwą De Ville Biotechnology funkcjonujemy od maja 1993 roku. Przez 30 lat naszej działalności udało nam się stworzyć unikalną organizację, zdobyć silną pozycję na rynku oraz zaskarbić sobie uznanie naszych klientów.

Przez lata zmieniali się nasi dostawcy i partnerzy oraz nasza oferta towarowa - jednak zawsze dążyliśmy do tego, by dostarczać urządzenia i usługi na absolutnie najwyższym poziomie. Stoi za tym przede wszystkim nasza rozległa wiedza i doświadczenie - naszym klientom oferujemy unikalną kombinację rozwiązań sprzętowych najwyższej jakości, dogłębną znajomość zastosowań i procesów, do których są one wykorzystywane, a także fachowe i uznawane przez audytorów podejście do kwestii walidacji. Ogromne znaczenie dla naszych klientów ma także otrzymywane od nas wsparcie techniczne i najwyższej jakości serwis.

Logo De Ville Biotechnology

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami.