Wyślij wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

UWAGA - obsługujemy tylko klientów biznesowych (B2B).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj jeszcze raz.

Zmywarki laboratoryjne Smeg o dużej pojemności

Są to urządzenia o ponad dwukrotnie większej pojemności komory mycia w porównaniu ze standardowymi zmywarkami laboratoryjnymi. Dzięki temu umożliwiają mycie znacznie większych naczyń lub znacznie większych ilości mniejszych przedmiotów. W zależności od potrzeb użytkownika, proces może być prowadzony na jednym, dwóch lub trzech poziomach.
W odróżnieniu od mniejszych urządzeń duże zmywarki nie posiadają wbudowanego zmiękczacza wody - należy to uwzględnić przygotowując miejsce instalacji i zapewnić zewnętrzne źródło wody zmiękczonej, która jest potrzebna do uzyskania właściwego efektu mycia.

Smeg GW6290
Smeg DUŻE POJEMNOŚCI

Rozwiązania zastosowane w zmywarkach o dużej pojemności to rezultat blisko 40 lat doświadczenia firmy Smeg w produkcji zmywarek laboratoryjnych

Logo Smeg

dostępne zarówno w wersji jednodrzwiowej jak i w wersjach dwudrzwiowych (przelotowych)

innowacyjne systemy załadunku umożliwiające zmywanie na 1, 2, 3, 4 a nawet 5 poziomach

większość modeli wyposażono przeszkolone drzwi

komora mycia może być dodatkowo podświetlona

komora mycia wykonana jest z polerowanej stali nierdzewnej AISI 316L i spełnia  wymagania jakości GMP/GLP stosowane w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym

bardzo łatwe czyszczenie i konserwacja zmywarki

wszystkie wewnętrzne krawędzie są zaokrąglone, co eliminuje ryzyko gromadzenia się zanieczyszczeń i osadów oraz zmniejsza ryzyko skaleczenia podczas konserwacji

umieszczenie komory wysoko ponad poziomem podłogi zapewnia łatwy dostęp do niej (bez konieczności schylania się) zarówno przy załadunku i rozładunku, jak i podczas czyszczenia

Smeg GW6290
Smeg DUŻE POJEMNOŚCI
Dzięki zdobytej wiedzy firma Smeg stworzyła nowoczesne, wydajne rozwiązania, zapewniające najwyższą skuteczność mycia i oszczędność mediów
Smeg DUŻE POJEMNOŚCI

Dostępne modele

W zależności od wersji, dostępnych jest wiele opcji wyposażenia i akcesoriów.

Zmywarka laboratoryjna / przemysłowa o dużej wydajności - komora o pojemności prawie 310 litrów, mycie na 1, 2 lub 3 poziomach, wbudowany bojler do grzania wody i dwie niezależne pompy myjące oraz system aktywnego suszenia nawiewem suchego, gorącego powietrza - wszystko to sprawia, że są to urządzenia bardzo wydajne, o dużej sprawności, a także bardzo elastyczne - znakomicie nadają się do mycia bardzo dużych pojemników, jak i do mycia dużych ilości małych przedmiotów.

*) Należy pamiętać, że zmywarka to nie suszarka do szkła i uzyskanie w niej 100-procentowej skuteczności suszenia jest praktycznie niemożliwe (niewielkie pozostałości wilgoci mogą być niemożliwe do usunięcia - zależnie od wielkości, rodzaju i ułożenia wsadu).

Najważniejsze parametry techniczne:
Zaawansowany sterownik mikroprocesorowy z panelem dotykowym i wyświetlaczem LCD
20 standardowych programów + 20 programów użytkownika
Maks. temperatura 95°C
Zasilanie elektryczne 3-fazowe 400 V max. 18 kW
Komora mycia wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316L; obudowa i orurowanie z AISI 304
Wymiary komory (sz. x gł. x wys.): 600 x 620 x 830 mm (poj. 147 l)
Wymiary zewnętrzne (sz. x gł. x wys.): 900 x 800 x 1950 mm
Dwie niezależne pompy myjące (obiegowe)
Dwie pompy perystaltyczne do dozowania detergentu myjącego i neutralizatora
Możliwość wyposażenia w trzy dodatkowe pompy perystaltyczne (opcja)
System aktywnego suszenia strumieniem gorącego powietrza* z filtrem o sprawności 98% DOP   lub z filtrem HEPA H14 o sprawności 99,99% DOP (opcja) - w standardzie dwie turbiny nawiewu
Skraplacz pary - ochrona przed emisją pary do pomieszczenia
Wbudowany bojler do podgrzewania wody - znacznie skraca długość cykli pracy
Przyłącza wody zimnej, ciepłej i demineralizowanej w standardzie
Bardzo wydajna pompa spustowa do usuwania ścieków
Podwójna elektroniczna blokada drzwi w czasie pracy urządzenia
System awaryjnego otwierania
Wbudowany schowek na detergenty/płyny eksploatacyjne (max. 4 x 5 l)
Smeg Evolution Line

Akcesoria i warianty wyposażenia

Akcesoria i warianty

Przykład 1

Zmywarka wyposażona w proste półki do ustawiania na nich stelaży i/lub koszy na stosunkowo niewielkie naczynia. Pod wózkami środkowego i górnego poziomu podwieszone są dodatkowe proste półki na płaskie przedmioty (np. narzędzia), co bardzo zwiększa pojemność i funkcjonalność urządzenia.

Akcesoria i warianty

Przykład 2

W komorze na trzech poziomach rozmieszczone są wózki z dyszami iniekcyjnym do indywidualnego mycia i suszenia stosunkowo niedużych przedmiotów.

Akcesoria i warianty

Przykład 3

Wariant mieszany - w zmywarce znajdują się wózki zarówno z dyszami iniekcyjnymi jak i bez.

Akcesoria i warianty

Przykład 4

Zmywarka przygotowana do mycia większych (wyższych) naczyń/przedmiotów - załadunek tylko na jednym lub na dwóch poziomach.

Zapraszamy do kontaktu
z naszymi doradcami

Dla prawidłowego prowadzenia procesów mycia niezwykle istotna jest przemyślana konstrukcja i konfiguracja zmywarki laboratoryjnej. Aby dobrać właściwą, dostosowaną do potrzeb użytkownika zmywarkę laboratoryjną należy uwzględnić wiele kwestii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

Formularz kontaktowy
ZMYWARKI

O firmie Smeg

Logo Smeg

Firma Smeg powstała w 1948 r. w Guastalli we włoskiej prowincji Emilia – ojczyźnie parmezanu i wina lambrusco. Przez lata, w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń gospodarstwa domowego firma zyskała pozycję, którą można porównać do włoskich marek samochodów (Ferrari, Lamborghini) czy włoskich kreatorów mody (Armani, Versace). Urządzenia gospodarstwa domowego produkowane przez Smeg są dostępne również w Polsce – ze względu na swoje oryginalne wzornictwo cieszą się dużym uznaniem projektantów wnętrz.

Smeg zatrudnia obecnie ponad 2000 pracowników. W 1985 r. powstał oddział Smeg Instruments zajmujący się produkcją profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla laboratoriów i służby zdrowia. Smeg oferuje unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz bogactwo wyposażenia. Urządzenia są projektowane przy współpracy z ich użytkownikami i w oparciu o najnowszy stan wiedzy i techniki. Zmywarki Smeg spełniają normy i dyrektywy, mające zastosowanie w tej dziedzinie, w tym normy medyczne i ekologiczne.

Firma Smeg ma wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001 i ISO 13485 (dot. urządzeń medycznych).

De Ville sprzedaje zmywarki laboratoryjne Smeg od 1992 r. Uznaniem naszych klientów cieszą się nie tylko same urządzenia ale również zapewniane przez nas wsparcie i serwis. Posiadamy autoryzację producenta, a nasi serwisanci przeszli szkolenie w firmie Smeg. Utrzymujemy stały zapas części zamiennych, co pozwala nam wykonywać naprawy szybko i sprawnie – dotyczy to zarówno modeli produkowanych obecnie, jak i tych, których produkcję zakończono. Oprócz napraw wykonujemy także przeglądy okresowe, konserwację i walidację dostarczanych przez nas urządzeń.

USŁUGI

Dla wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń zapewniamy najwyższej jakości serwis

Dla wszystkich urządzeń zakupionych w naszej firmie* zapewniamy najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz uczestniczymy w procesie walidacji urządzeń i instalacji / wykonujemy kwalifikacje DQ/IQ/OQ/PQ. Oferujemy także wsparcie przy walidacji procesów temperaturowych. Zakres naszych usług obejmuje:

serwis gwarancyjny

serwis pogwarancyjny

zdalne wsparcie techniczne

walidacja (kwalifikacja) autoklawów i sterylizatorów

walidacja (kwalifikacja) komór laminarnych

walidacja (kwalifikacja) urządzeń termostatycznych

*W przypadku urządzeń zakupionych poza naszą firmą, każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy