Wyślij wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

UWAGA - obsługujemy tylko klientów biznesowych (B2B).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj jeszcze raz.

Profesjonalne zmywarki laboratoryjne Smegsterylizatorów parowych, zmywarek laboratoryjnych, rejestratorów LogTag®

De Ville sprzedaje zmywarki laboratoryjne Smeg w Polsce od 1992 r. Uznaniem naszych klientów cieszą się nie tylko same urządzenia, ale również zapewniane przez nas wsparcie i serwis. Posiadamy autoryzację producenta, a nasi serwisanci przeszli szkolenie w firmie Smeg. De Ville Biotechnology oferuje:

Zmywarki Smeg
Zmywarki
USŁUGI

Dla wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń zapewniamy najwyższej jakości serwis

Dla wszystkich urządzeń zakupionych w naszej firmie* zapewniamy najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz uczestniczymy w procesie walidacji urządzeń i instalacji / wykonujemy kwalifikacje DQ/IQ/OQ/PQ. Oferujemy także wsparcie przy walidacji procesów temperaturowych. Zakres naszych usług obejmuje:

serwis gwarancyjny

serwis pogwarancyjny

zdalne wsparcie techniczne

walidacja (kwalifikacja) autoklawów i sterylizatorów

walidacja (kwalifikacja) komór laminarnych

walidacja (kwalifikacja) urządzeń termostatycznych

*W przypadku urządzeń zakupionych poza naszą firmą, każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie.
ZMYWARKI

O firmie Smeg

Logo Smeg

Firma Smeg powstała w 1948 r. w Guastalli we włoskiej prowincji Emilia – ojczyźnie parmezanu i wina lambrusco. Przez lata, w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń gospodarstwa domowego firma zyskała pozycję, którą można porównać do włoskich marek samochodów (Ferrari, Lamborghini) czy włoskich kreatorów mody (Armani, Versace). Urządzenia gospodarstwa domowego produkowane przez Smeg są dostępne również w Polsce – ze względu na swoje oryginalne wzornictwo cieszą się dużym uznaniem projektantów wnętrz.

Smeg zatrudnia obecnie ponad 2000 pracowników. W 1985 r. powstał oddział Smeg Instruments zajmujący się produkcją profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla laboratoriów i służby zdrowia. Smeg oferuje unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz bogactwo wyposażenia. Urządzenia są projektowane przy współpracy z ich użytkownikami i w oparciu o najnowszy stan wiedzy i techniki. Zmywarki Smeg spełniają normy i dyrektywy, mające zastosowanie w tej dziedzinie, w tym normy medyczne i ekologiczne.

Firma Smeg ma wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001 i ISO 13485 (dot. urządzeń medycznych).

De Ville sprzedaje zmywarki laboratoryjne Smeg od 1992 r. Uznaniem naszych klientów cieszą się nie tylko same urządzenia ale również zapewniane przez nas wsparcie i serwis. Posiadamy autoryzację producenta, a nasi serwisanci przeszli szkolenie w firmie Smeg. Utrzymujemy stały zapas części zamiennych, co pozwala nam wykonywać naprawy szybko i sprawnie – dotyczy to zarówno modeli produkowanych obecnie, jak i tych, których produkcję zakończono. Oprócz napraw wykonujemy także przeglądy okresowe, konserwację i walidację dostarczanych przez nas urządzeń.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy