Aktualności
Rejestratory LogTag

Rejestratory temperatury i wilgotności LogTag

Opublikowano:
5.6.2023
Rejestratory temperatury i wilgotności LogTag

Rejestratory danych LogTag®

Produkty LogTag® zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na ekonomiczne rozwiązania elektronicznego rejestrowania warunków środowiskowych.
Łącząc najnowocześniejszą technologię, innowacyjne rozwiązania oraz techniki produkcji na dużą skalę, system LogTag® zapewnia najbardziej ekonomiczny i wydajny system rejestrowania danych środowiskowych dostępny obecnie na rynku.

Rejestratory danych LogTag® stanowią idealnie rozwiązanie wszędzie, gdzie temperatura (lub temperatura i wilgotność) muszą być monitorowane i rejestrowane elektronicznie
w sposób wiarygodny i wydajny. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i zgodności z aktualnymi wymogami (jak FDA CFR, czy WHO) system LogTag® oferuje znakomitą relację ceny do wartości i walorów użytkowych.

Dzięki temu rejestratory LogTag® są na całym świecie powszechnie stosowane do monitorowania łańcucha chłodniczego w transporcie i magazynowaniu świeżych i mrożonych produktów spożywczych, produktów medycznych i farmaceutyków oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest dokumentowanie warunków, w jakich towary wrażliwe na temperaturę i/lub wilgotność są przechowywane i przewożone. Ponadto system znajduje zastosowanie do weryfikacji instalacji HVAC, a także do monitorowania warunków w rolnictwie, hodowli zwierząt, ochronie środowiska, ogrodnictwie, w biurach oraz wielu innych sektorach.

System LogTag® sprawdza się w każdym możliwym zastosowaniu - od prostego monitorowania suchych pomieszczeń po złożone zastosowania w farmacji, gdzie obowiązują surowe wytyczne, jak FDA 21CFR11 i GMP. Rejestratory danych LogTag to właściwy wybór!

Rodzina rejestratorów LogTag®

daje możliwość wyboru jednego z kilku systemów programowania pracy oraz odczytu i zapisywania danych:

  • poprzez stację dokującą podłączoną do komputera
  • bezpośrednie podłączenie rejestratora do gniazda USB komputera
  • poprzez sieć WiFi

Modele z komunikacją USB wyposażone są we wbudowaną wtyczkę USB/A do bezpośredniego podłączenia do komputera - większość z nich umożliwia automatyczne generowanie raportu PDF do archiwizowania i analiz.

Dostępne są również modele LogTag z WiFi, co umożliwia monitorowanie temperatury w czasie rzeczywistym.
Linia produktów LogTag WiFi została opracowana w celu zapewnienia najlepszego na rynku stosunku ceny do wydajności w zakresie automatycznego monitorowania środowiska w sektorze farmaceutycznym i spożywczym.Bezpiecznie monitoruj temperaturę podczas przechowywania i transportu leków i żywności, automatycznie i przy minimalnym wysiłku!

  • transmisja danych pomiarowych w czasie rzeczywistym,
  • powiadomienia e-mail i SMS,
  • dowód zgodności, przechowywanie danych i funkcje raportowania,
  • pamięć wewnętrzna na wypadek awarii sieci Wi-Fi.

Jako uzupełnienie serii rejestratorów danych LogTag® dostępna jest również seria elektronicznych wskaźników temperatury. Bardzo często stwierdzenie tak/nie wystarcza, aby wiedzieć, czy temperatury utrzymywały się w określonych wcześniej progach, bez znajomości szczegółowej historii temperatur. Wskaźniki temperatury LogTag® TIC20 i TICT zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o tych zastosowaniach.

Wskaźniki na ogół są programowane fabrycznie dla określonego zastosowania (np. do transportu leków i szczepionek zgodnie z wymogami WHO) i są przeznaczone do jednorazowego użycia.

Udostępnij post:

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami.

Może Cię również zainteresować

Tradycyjna metoda (sedymentacyjna) miała charakter pasywny i pozwalała jedynie określić rodzaj bakterii, grzybów czy pleśni występujących w atmosferze w miejscu pobrania próbki - jednak przy jej pomocy nie można było dokonać analizy ilościowej. Zastosowanie próbników powietrza takich jak MicroBio pozwala pobierać kalibrowane próbki powietrza o znanej objętości, dzięki czemu łatwo można obliczyć ilość drobnoustrojów występujących w jednostce objętości powietrza (na ogół w 1 m3) w miejscu pobrania próbki. Dzięki temu możliwe jest określenie stopnia czystości lub skażenia powietrza bioaerozolami w danym miejscu.
SMEG Instruments - nasz dostawca zmywarek laboratoryjnych - wprowadził w tym roku do sprzedaży nową rodzinę urządzeń o nazwie Concept Line. Obejmuje ona pełną gamę standardowych zmywarek, a wszystkie urządzenia zyskały nowe funkcje.
LogTag Online (LTO) to internetowa platforma internetowa, która zapewnia powiadomienia o alarmach, zgodność, przechowywanie danych i funkcje raportowania. LTO umożliwia swoim użytkownikom pobieranie danych z rejestratorów danych LogTag, przeglądanie danych w chmurze oraz udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą systemu opartego na uprawnieniach. LogTag Mobile App umożliwia użytkownikom dostęp do LogTag Online (LTO) w aplikacji zamiast przeglądarki internetowej i może być używana przez nowych lub istniejących użytkowników LTO.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy