Aktualności
Rejestratory LogTag

Usługi w chmurze LogTag®

Opublikowano:
5.6.2023
Usługi w chmurze LogTag®

LogTag® Online — usługa w chmurze

LogTag® Online (LTO) to internetowa platforma internetowa, która zapewnia powiadomienia o alarmach, zgodność, przechowywanie danych i funkcje raportowania. LTO umożliwia swoim użytkownikom pobieranie danych z rejestratorów danych LogTag®, przeglądanie danych w chmurze oraz udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą systemu opartego na uprawnieniach.

Funkcje oprogramowania:

·      łatwy dostęp przez przeglądarkę

·      przesyłanie danych pomiarowych w czasie rzeczywistym*

·      powiadamianie o alarmie przez SMS i e-mail*

·      bezpieczne przechowywanie danych pomiarowych

·      system uprawnień dla użytkowników

·      wygodne udostępnianie danych

·      zarządzanie wieloma lokalizacjami

* W celu efektywnego korzystania z LogTag® Online zaleca się zamontowanie naściennej stacji dokującej z interfejsem bezprzewodowym, która umożliwia rejestratorom danych LogTag® wysyłanie danych w czasie rzeczywistym bezpośrednio do chmury LogTag® Online. Alternatywnie można ręcznie sczytywać swoje rejestratory danych za pośrednictwem interfejsu WiFi, aby wysłać zarejestrowane dane do LogTag® Online. Jeśli szukasz rejestratora danych LogTag® ze zintegrowanymi funkcjami WiFi - model UTRED30-WiFi oferuje taką opcję.

Aplikacja mobilna LogTag®

LogTag® Mobile App umożliwia użytkownikom dostęp do LogTag® Online (LTO) w aplikacji zamiast przeglądarki internetowej i może być używana przez nowych lub istniejących użytkowników LTO.

Aplikacja LogTag® Mobile App daje również użytkownikom możliwość przeglądania i pobierania danych LogTag® w chmurze oraz umożliwia udostępnianie i zabezpieczanie danych za pomocą systemu uprawnień, a wszystko to na urządzeniu mobilnym.

Kluczowe cechy:

·      całodobowy dostęp do LogTag® Online z urządzenia mobilnego, w dowolnym miejscu i czasie na świecie

·      powiadomienia push* (wiadomość, która pojawia się na urządzeniu mobilnym) z konta LogTag® Online

·      możliwość błyskawicznego przeglądania i potwierdzania powiadomienia z urządzenia mobilnego

·      pobieranie plików danych i raportów na urządzenie mobilne

*W zależności od preferencji powiadomień konta użytkownika i ustawień powiadomień telefonicznych

Udostępnij post:

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami.

Może Cię również zainteresować

Tradycyjna metoda (sedymentacyjna) miała charakter pasywny i pozwalała jedynie określić rodzaj bakterii, grzybów czy pleśni występujących w atmosferze w miejscu pobrania próbki - jednak przy jej pomocy nie można było dokonać analizy ilościowej. Zastosowanie próbników powietrza takich jak MicroBio pozwala pobierać kalibrowane próbki powietrza o znanej objętości, dzięki czemu łatwo można obliczyć ilość drobnoustrojów występujących w jednostce objętości powietrza (na ogół w 1 m3) w miejscu pobrania próbki. Dzięki temu możliwe jest określenie stopnia czystości lub skażenia powietrza bioaerozolami w danym miejscu.
SMEG Instruments - nasz dostawca zmywarek laboratoryjnych - wprowadził w tym roku do sprzedaży nową rodzinę urządzeń o nazwie Concept Line. Obejmuje ona pełną gamę standardowych zmywarek, a wszystkie urządzenia zyskały nowe funkcje.
Smeg Instruments zajmuje się produkcją profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla laboratoriów i służby zdrowia. Smeg oferuje unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz bogactwo wyposażenia. Urządzenia są projektowane przy współpracy z ich użytkownikami i w oparciu o najnowszy stan wiedzy i techniki.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy