Aktualności
Zmywarki laboratoryjne

Zmywarki laboratoryjne Smeg

Opublikowano:
5.6.2023
Zmywarki laboratoryjne Smeg

Profesjonalne zmywarki laboratoryjne Smeg

Firma SMEG Instruments oferuje bardzo dużą różnorodność urządzeń profesjonalnych zmywarek, zarówno pod względem pojemności (od 105, przez 150, 260, 350 aż do 405 litrów), jak i szeroki wachlarz wersji.

Oddział Smeg Instruments zajmuje się produkcją profesjonalnych urządzeń przeznaczonych dla laboratoriów i służby zdrowia. Smeg oferuje unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz bogactwo wyposażenia. Urządzenia są projektowane przy współpracy z ich użytkownikami i w oparciu o najnowszy stan wiedzy i techniki. Zmywarki Smeg spełniają normy i dyrektywy, mające zastosowanie w tej dziedzinie, w tym normy medyczne i ekologiczne.

Firma Smeg ma wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001 i ISO 13485 (dot. urządzeń medycznych).

Udostępnij post:

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami.

Może Cię również zainteresować

Tradycyjna metoda (sedymentacyjna) miała charakter pasywny i pozwalała jedynie określić rodzaj bakterii, grzybów czy pleśni występujących w atmosferze w miejscu pobrania próbki - jednak przy jej pomocy nie można było dokonać analizy ilościowej. Zastosowanie próbników powietrza takich jak MicroBio pozwala pobierać kalibrowane próbki powietrza o znanej objętości, dzięki czemu łatwo można obliczyć ilość drobnoustrojów występujących w jednostce objętości powietrza (na ogół w 1 m3) w miejscu pobrania próbki. Dzięki temu możliwe jest określenie stopnia czystości lub skażenia powietrza bioaerozolami w danym miejscu.
SMEG Instruments - nasz dostawca zmywarek laboratoryjnych - wprowadził w tym roku do sprzedaży nową rodzinę urządzeń o nazwie Concept Line. Obejmuje ona pełną gamę standardowych zmywarek, a wszystkie urządzenia zyskały nowe funkcje.
LogTag Online (LTO) to internetowa platforma internetowa, która zapewnia powiadomienia o alarmach, zgodność, przechowywanie danych i funkcje raportowania. LTO umożliwia swoim użytkownikom pobieranie danych z rejestratorów danych LogTag, przeglądanie danych w chmurze oraz udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych danych za pomocą systemu opartego na uprawnieniach. LogTag Mobile App umożliwia użytkownikom dostęp do LogTag Online (LTO) w aplikacji zamiast przeglądarki internetowej i może być używana przez nowych lub istniejących użytkowników LTO.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy