Wyślij wiadomość

Jeśli masz jakieś pytania wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

UWAGA - obsługujemy tylko klientów biznesowych (B2B).

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak podczas przesyłania wiadomości. Spróbuj jeszcze raz.

Rejestratory temperatury
i wilgotności LogTag®

System LogTag® jest światowym liderem w rejestracji danych zbieranych podczas transportu i magazynowania produktów, które dla zachowania łańcucha chłodniczego powinny przebywać w określonych warunkach (temperatura, wilgotność).

Rejestratory temperatury i wilgotności LogTag
Rejestratory LogTag®

Rejestratory LogTag® to idealne, sprawdzone i powszechnie stosowane rozwiązanie w transporcie leków, szczepionek, żywności, kwiatów i innych produktów szczególnie wrażliwych na temperaturę.

Dostępny jest szeroki wachlarz rejestratorów temperatury oraz temperatury i wilgotności względnej. Na podstawie oczekiwanej funkcjonalności jesteśmy w stanie przedstawić ofertę odpowiednio dobraną do potrzeb. System jest niezwykle elastyczny i oferuje alternatywne rozwiązania, jeśli chodzi o programowanie pracy oraz sczytywanie i zapisywanie danych.

Logo LogTag
FDA

Oprogramowanie zgodne z FDA

Podstawowe rozwiązanie oparte jest na oprogramowaniu LogTag® Analyzer, które jest zgodne z wytycznymi US FDA (podpisy elektroniczne i zapisywanie danych w szyfrowanych plikach spełnia wymagania 21 FDA CFR Part 11).

Przesyłanie danych

Program LogTag® Analyzer umożliwia automatyczne przesyłanie danych do dowolnej liczby adresatów mailowo lub zapisywania ich na serwerze FTP.

Aplikacja mobilna

Aplikacja LogTag® Mobile daje użytkownikom możliwość przeglądania i pobierania danych LogTag® na urządzeniu mobilnym.

Dane w chmurze

LogTag® Online (LTO) to dedykowana platforma internetowa, która zapewnia powiadomienia o alarmach, zgodność, przechowywanie danych i funkcje raportowania.

WiFi

Rejestratory z wbudowanym modułem WiFi lub umieszczone w stacji dokującej WiFi, mając łączność z internetem umożliwiają zdalne sczytywanie i monitorowanie danych w czasie rzeczywistym poprzez chmurę.

USB

Dostępne są rejestratory wyposażone we wtyk USB, które programuje się i sczytuje po bezpośrednim podłączeniu do gniazda USB komputera. W tym rozwiązaniu możliwe jest zapisywanie danych w formacie PDF bez instalowania programu LogTag®.

Stacja dokująca

Do programowania i sczytywania większości modeli rejestratorów potrzebna jest stacja dokująca podłączona do komputera z zainstalowanym programem LogTag® Analyzer przez USB lub WiFi.

Szeroki asortyment

W zależności od wersji, dostępnych jest wiele dodatkowych funkcji i akcesoriów. Dostępne są modele do wielokrotnego jak i jednorazowego zaprogramowania (rejestrujące przez ok. 30 dni).

Niewielki rozmiar

Wszystkie rejestratory są wielkości porównywalnej do karty kredytowej i grubości około 0,5 cm.

Rejestratory LogTag®

Rejestratory LogTag® używane są na całym świecie

Tysiące klientów z każdego sektora przemysłu na całym świecie korzystają z rejestratorów temperatury i wilgotności LogTag®.*

* Dane pochodzą ze strony internetowej producenta rejestratorów LogTag® dostępnej TUTAJ

Rejestratory LogTag®

Gdzie szczególnie znajdują zastosowanie rejestratory LogTag®

Rejestratory LogTag® używane są niemal w każdej dziedzinie, gdzie potrzebna jest rejestracja warunków środowiska (temperatura, wilgotność względna) - w globalnym łańcuchu chłodniczym, transporcie i magazynowaniu wrażliwych na temperaturę produktów. Są niezawodnym narzędziem do monitorowania i zapewnienia bezpieczeństwa w obrocie takimi towarami jak leki, żywność, wyroby chemiczne, kosmetyki, komponenty elektroniczne i inne substancje wrażliwe na temperaturę. Coraz częściej są one wykorzystywane do monitorowania warunków panujących w miejscach pracy (np. w biurowcach), jak i do weryfikacji działania instalacji HVAC.

Łańcuch chłodniczy

Łańcuch chłodniczy

W erze globalizacji handlu i wydłużenia łańcucha chłodniczego dostaw kluczową kwestią stało się monitorowanie temperatury w jakiej przewożone są i magazynowane towary szczególnie wrażliwe na warunki środowiskowe.

Farmacja i medycyna

Farmacja i medycyna

Konieczność rejestracji temperatury (ew. wilgotności) w tej branży jest wymagana nie tylko przez przepisy i zasady dobrej praktyki, lecz powinna wynikać z rzetelności producenta i z rachunku ekonomicznego. Z kolei monitorowanie temperatury podczas przechowywania i transportu krwi, szczepionek czy innych wrażliwych produktów medycznych ma szczególne znaczenie ze względu na ryzyko zagrożenia zdrowia i życia pacjenta.

Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy

Łańcuch chłodniczy rozpoczyna się już na etapie wytwórcy produktów żywnościowych - zarówno pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. Silosy, dojrzewalnie, magazyny, chłodnie - wszędzie tam, gdzie konieczna jest kontrola temperatury (również wilgotności) zastosowanie znajdują rejestratory LogTag, które służą nie tylko do monitorowania, ale także do powiadamiania o przekroczeniu stanów krytycznych. To samo dotyczy obrotu przetworzonymi artykułami spożywczymi.

Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa

Zaskakujące jest w jak wielu branżach przemysłowych istnieje konieczność monitorowania temperatury i/lub wilgotności, by zapewnić właściwe warunki podczas transportu i magazynowania, by uchronić wyroby przed zmianą lub utratą ich właściwości. Przemysł chemiczny, kosmetyczny, elektroniczny na całym świecie docenia rejestratory LogTag od lat.

Logistyka

Logistyka

Transport produktów w każdej branży wymaga ścisłego przestrzegania określonych warunków a ich przekroczenie może prowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia transportowanych dóbr. Transport wymaga zabezpieczenia jakości produktu, aby w pełni wartościowy trafił do odbiorców. Kontrolowanie łańcucha chłodniczego na etapie dostaw jest koniecznością dla zapewnienia zarządzania jakością; pomaga uniknąć potencjalnych strat finansowych i uszczerbku na wizerunku firmy.

Magazyny

Magazyny

Prosty rachunek ekonomiczny daje jednoznaczną odpowiedź: brak śledzenia warunków w jakich produkty są składowane może prowadzić do zmiany ich właściwości, a nawet do całkowitej utraty przez nie przydatności do spożycia. Artykuły spożywcze czy wyroby farmaceutyczne mogą stać się wręcz niebezpieczne dla zdrowia i życia konsumentów / pacjentów.

Rejestratory Logtag
Niewielki rozmiar
Zgodność z FDA
WiFi
Alarm
Rejestratory LogTag®
System LogTag® zapewnia najbardziej ekonomiczny i wydajny sposób rejestrowania danych środowiskowych dostępny na rynku
Rejestratory LogTag®

Dostępne modele

W zależności od wersji, dostępnych jest wiele dodatkowych funkcji i akcesoriów.

Znaleziono 0
Użycie
Wyczyść
Rodzaj sondy
Wyczyść
Funkcje
Wyczyść
Zamknij
Filtry
Filtry
Rejestratory LogTag®

Dedykowane oprogramowanie LogTag® Analyzer zgodne z wytycznymi FDA

Oprogramowanie LogTag® Analyzer dla systemu Windows™ umożliwia szybkie pobieranie i archiwizację, a wszechstronne widoki graficzne i listy upraszczają dalsze przetwarzanie danych. Cechy aplikacji:

 • łatwa instalacja
 • automatyczna ocena i przechowywanie podłączonych rejestratorów danych
 • wyświetlanie i drukowanie zarejestrowanych danych w postaci wykresu lub tabeli
 • oprogramowanie zgodne z FDA
 • podpisy cyfrowe spełniające wytyczne FDA 21CFR11
 • automatyczna transmisja zarejestrowanych danych przez e-mail i przesyłanie ich na serwer FTP
 • dostępne w 17 językach (Analizator LogTag 2)
 • LogTag Analyzer 3 obsługuje obecnie języki: niemiecki, angielski, francuski, hiszpański i rosyjski. Wkrótce więcej języków.
LogTag Software
LogTag Cloud
Rejestratory LogTag®

LogTag® Online

LogTag® Online to nowa usługa w chmurze, oferująca dostęp do danych dotyczących temperatury i wilgotności z dowolnego miejsca, w tym zdalne alarmowanie przez e-mail i SMS. Oferuje wiele dobrze znanych funkcji pełnego oprogramowania LogTag® Analyzer. Cechy usługi:

 • łatwy dostęp przez przeglądarkę
 • przesyłaj dane pomiarowe w czasie rzeczywistym*
 • powiadomienie o alarmie przez SMS i e-mail*
 • bezpieczne przechowywanie danych pomiarowych
 • system uprawnień dla użytkowników
 • wygodne udostępnianie danych
 • zarządzanie wieloma lokalizacjami

* W celu efektywnego korzystania z LogTag® Online zaleca się zamontowanie naściennej stacji dokującej z interfejsem bezprzewodowym, która umożliwia rejestratorom danych LogTag wysyłanie danych w czasie rzeczywistym bezpośrednio do chmury oraz korzystanie z rejestratorów ze zintegrowanym modułem WiFi.

Rejestratory LogTag®

Aplikacja mobilna LogTag® Mobile

Aplikacja LogTag® Mobile daje użytkownikom możliwość przeglądania i pobierania danych LogTag® w chmurze oraz umożliwia udostępnianie i zabezpieczanie danych za pomocą systemu uprawnień, a wszystko to na urządzeniu mobilnym. Cechy aplikacji:

 • całodobowy dostęp do usługi LogTag® Online z urządzenia mobilnego, w dowolnym miejscu i czasie na świecie
 • otrzymuj powiadomienia push* (wiadomości, które pojawiają się na urządzeniu mobilnym) z konta LogTag® Online
 • błyskawicznie przeglądaj i potwierdzaj powiadomienia z urządzenia mobilnego
 • pobieraj pliki danych i raporty na urządzenie mobilne

* W zależności od preferencji powiadomień konta użytkownika i ustawień powiadomień telefonicznych.

LogTag Mobile App

Zapraszamy do kontaktu
z naszymi doradcami

Aby dobrać wskaźnik lub rejestrator, odpowiednio dostosowany do potrzeb użytkownika, należy uwzględnić wiele kwestii. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania.

Formularz kontaktowy
Rejestratory LogTag®

O systemie LogTag®

Logo LogTag

Produkty LogTag® zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na ekonomiczne rozwiązania elektronicznego rejestrowania środowiska. Łącząc najnowocześniejszą technologię, innowacyjny projekt i techniki produkcji na dużą skalę, system LogTag® zapewnia najbardziej ekonomiczny i wydajny system rejestrowania danych środowiskowych dostępny na dzisiejszym rynku.

USŁUGI

Dla wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń zapewniamy najwyższej jakości serwis

Dla wszystkich urządzeń zakupionych w naszej firmie* zapewniamy najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz uczestniczymy w procesie walidacji urządzeń i instalacji / wykonujemy kwalifikacje DQ/IQ/OQ/PQ. Oferujemy także wsparcie przy walidacji procesów temperaturowych. Zakres naszych usług obejmuje:

serwis gwarancyjny

serwis pogwarancyjny

zdalne wsparcie techniczne

walidacja (kwalifikacja) autoklawów i sterylizatorów

walidacja (kwalifikacja) komór laminarnych

walidacja (kwalifikacja) urządzeń termostatycznych

*W przypadku urządzeń zakupionych poza naszą firmą, każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy