Aktualności
Autoklawy

Autoklawy laboratoryjne Systec

Opublikowano:
21.2.2025
Autoklawy laboratoryjne Systec

Rodzina autoklawów laboratoryjnych Systec

Dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych typów i wielkości autoklawów Systec oraz niespotykanej różnorodności opcji i wersji wyposażenia, autoklawy te sprawdzają się w wielu, niezwykle różnorodnych zastosowaniach:

– V-Series – Autoklawy pionowe, wolnostojące,

– D-series – Autoklawy poziome, stołowe,

– H-series – Autoklawy poziome, wolnostojące,

– H-Series 2D – Autoklawy przelotowe (2-drzwiowe),

– Mediaprep – Sterylizatory do dużych objętości cieczy,

– MediaFill – Automat do napełniania płytek i probówek

Autoklawy do różnorodnych zastosowań

Dzięki ogromnemu wyborowi dostępnych typów i wielkości autoklawów Systec oraz niespotykanej różnorodności opcji i wersji wyposażenia, autoklawy te sprawdzają się w wielu niezwykle różnorodnych zastosowaniach. Ze względu na coraz większe dostępne rozmiary komór (obecnie do 1,7 m3) oraz wprowadzane nowe rozwiązania autoklawy Systec wykraczają już daleko poza tradycyjne ramy zastosowań laboratoryjnych i sprawdzają się świetnie także w produkcji, zastosowaniach okołoprodukcyjnych czy w projektach pilotażowych.

Udostępnij post:

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami.

Może Cię również zainteresować

Monitorowanie temperatury i wilgotności – jak rejestratory LogTag poprawiają kontrolę warunków?Dlaczego precyzyjna kontrola temperatury i wilgotności ma kluczowe znaczenie?
Już jest! Przełomowe rozwiązanie w monitorowaniu zimnego łańcucha dostaw.Przedstawiamy LT5GEO, nowość w ofercie loggerów LogTag®. Bez względu na środowisko, LT5GEO dostarcza precyzyjne dane w czasie rzeczywistym.
Tradycyjna metoda (sedymentacyjna) miała charakter pasywny i pozwalała jedynie określić rodzaj bakterii, grzybów czy pleśni występujących w atmosferze w miejscu pobrania próbki - jednak przy jej pomocy nie można było dokonać analizy ilościowej. Zastosowanie próbników powietrza takich jak MicroBio pozwala pobierać kalibrowane próbki powietrza o znanej objętości, dzięki czemu łatwo można obliczyć ilość drobnoustrojów występujących w jednostce objętości powietrza (na ogół w 1 m3) w miejscu pobrania próbki. Dzięki temu możliwe jest określenie stopnia czystości lub skażenia powietrza bioaerozolami w danym miejscu.

Masz pytania?

Napisz do nas na info@deville.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy